NOVINKY:

18.3.2012
Pridaný filter na rok
Od dnešného dňa pri prezeraní zmlúv, faktúr a objednávok použite filter na výber kalendárneho roka, ktorý si chcete prezrieť. Nástroj na výber sa nachádza vedľa výberu typu dokumentov a vyzerá takto: . Ak sa Vaše dokumenty nezobrazujú, môžu sa nachádzať v kategórii nezaradené. Stáva sa to vtedy, ak ste pri zverejňovaní nezadali ani jeden dátum. Pre nápravu otvorte dokument (ikonka ) a zadajte aspoň jeden dátum.
8.1.2012
Úprava funkčnosti portálu
Od dnešného dňa portál www.nasezmluvy.sk v plnej miere vyhovuje novým pravidlám povinného zverejňovania podľa najnovších podmienok (zákon č. 382/2011 z 19. októbra - súbor PDF).
22.12.2011
Nariadenie o spôsobe zverejňovania zmlúv v centrálnom registri
Nariadenie popisované nižšie dnes vyšlo v Zbierke zákonov.
14.12.2011
Spôsob zverejňovania zmlúv v centrálnom registri
Vláda dnes schválila nariadenie, ktoré ustanovuje podrobnosti o zverejňovaní zmlúv v Centrálnom registri zmlúv a náležitosti o uzatvorení zmluvy. Viac v článku na sme.sk. Toto nariadenie sa týka len zmlúv, ktoré sú zasielané do Centrálneho registra zmlúv.
22.8.2011
Tisíceurový limit sa ruší
Podľa portálu hnonline.sk vláda v týchto dňoch schválila novelu infozákona, ktorá bude upravovať povinné zverejňovanie na internete. Novela umožňuje štátnym organizáciám a samosprávam zverejňovať namiesto skenov len základné údaje faktúry alebo objednávky. Zároveň však dôjde k zrušeniu tisíceurového limitu na zverejňovanie objednávok a faktúr. Podľa momentálne dostupných informácií náš portál už v tejto chvíli vyhovuje novým podmienkam. Novelu zákona však ešte musí schváliť aj parlament.
9.5.2011
Tisíceurový limit
Podľa portálu sme.sk tisíceurový limit podľa nariadenia vlády na zverejňovanie na webe už platí týždeň. Niektoré samosprávy sa rozhodli napriek tomu zverejňovať úplne všetko. Ministerstvo chystá aj novelu zákona, podľa ktorej už nebude treba dávať na web samotné dokumenty, ale iba údaje z nich (nebude teda treba skenovať).
Ak budúce zmeny si vyžiadajú zmenu nášho systému, softvér na našom portáli samozrejme upravíme.

Nové platné nariadenia si môžete prečítať v Zbierke zákonov (PDF súbor).
2.4.2011
Služba Tlač potvrdenia o publikovaní
Pomocou ikonky môžete vytlačiť Potvrdenie o zverejnení zmluvy. Pre tento úkon je potrebné prihlásiť sa.
4.2.2011
Služba Zverejňovanie Komplet
Na základe Vašich požiadaviek sme zaviedli novú službu: skenovanie a zverejňovanie dokumentov. Poštou, prípadne osobne doručené dokumenty budú postupne spracované a zverejňované na portáli nasezmluvy.sk. Je to výhodné, ak nemáte k dispozícii dokument elektronicky a neviete zabezpečiť jeho naskenovanie. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte.


Počet zmlúv: 8 706, objednávok: 19 218, faktúr: 94 000
Zobraz dokumenty obce/organizácie:  
Hľadaj obec/organizáciu:
Email:
Heslo:
Registrácia

Prevádzkovateľ


Webfinity, s.r.o.
E. Adyho 3
941 10 Tvrdošovce

Tel.: 0905 616 212
e-mail: nasezmluvy@webfinity.sk
web: webfinity.sk
 
Ochrana osobných údajov  |  Obchodné podmienky  |  Prevádzkovateľ

Tento web používa známe „koláčiky“ -- súbory cookies.
Ak chcete vedieť viac o týchto nenápadných „koláčikoch“, kliknite pre viac informácií.


Áno, rozumiem